parapsikoloji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
parapsikoloji

parapsikoloji para normal olaylar telekinezi telepati astral seyahat durgörü

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

astral seyahat bilgi

5 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

astral seyahat bilgi Empty
MesajKonu: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedPerş. Ağus. 14, 2008 3:14 pm

astral seyehat zor değildir.kısa sürede doru teknikler düzenli çalışırsa yapılır peki nedir bu astral seyehat :spatyomun bedenden ayrılması ve isterse butu değiştirmesei yani ruhun bilinçli olarak beden ayrılması ve istediği yere gidip su anın gözleyebilmek astral seyehat yapan kişi görülmez isterse başka alemlere gidip başka varlıklar görebilir.merak ettikleriniz varsa foruma cvp yazarak sorabilirisinzi saygılarımla
http://parapsikoloji.yetkinforum.com
hathor

Kadın

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedPtsi Ağus. 25, 2008 3:10 pm

astral seyehat yapmayı engelleyen bişeyler olabilir mi?daha once bilincsiz de olsa astral cıkıs yapabiliyordum fakat son 8-9 aydır hic astral cıkıs olmadı..ayrıca bilincli ruya gorebiliyordum aynı sekılde onlarda kesıldı..artık ruyada bilincimi acamıyorum..acaba bunların olmasını engelleyen birsey olabilrimi benim dısımda yani..cunkı ben her zaman kullandıgım teknıklerle denıyorum fakat artık ne astral ne lucıd gerceklestıremıyorum..birde bu durum nasıl düzelebilir kullandıgım yontemler işe yaramıyor artık..
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedPerş. Ağus. 28, 2008 5:52 pm

evet engelleyen bir şeyler olabilir mesela düşüncenizdeki değişiklikler ve ruh hali örneğin sinirli öfkeli üzgün olabilirsiniz son zamanlarda bi yakınınızı kaybettiyseniz veya sevgilinizden ayrıldıysanız olabilir 1. sebeb bu gibi ruh halleri olabilir bazende düşünce tyarzınızdaki değişiklikler sadece biraz yükselebiliorum gerisi gelmior gibi düşünceler inancı zayıflatır asratal seyahatta yaparken mantık devre dışı kalmalı inança tama olmalıdır.kullandığınız tekniği yazarsanız size daha uygun bi teknik verebilir veya kullandığınız teknikte düzelme yapabiliriz burcunuzu doğum gününüzü ve saatinizide yazarsanız sevinirim ilginize teşekkür eder saygılarımı sunarım..... cvp biraz geç geldiği için özür dilerim
hathor

Kadın

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedPaz Eyl. 07, 2008 11:08 pm

burcum aslan,9 ağustos saat 8:30 civarı annem öyle dedi Smile

kullandığım teknik önce uzanmış haldeyken gevseme egzersizi kalp atışlarını dinleme sadece buna konsantrasyon olma ve telkin verme ruya gormeye basladıgında ruya gordugunun farkına varacaksın bılıncın acılacak gıbı telkınler ..daha once işe yarardı bunlar ama hala aynı lucid ruya goremıyorum..tesekkurler
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedPtsi Eyl. 08, 2008 8:57 pm

tekniğinizin derinleştirmekte yarar tabi isterseniz kulanırsınız bu tekniği size kalmış.şimdi hafif hoşunuza giden bir tütsü seçin hafif olsun yeter gece vakti odanıza çekilin sizi kimse rahatsız etmesin 2-3 tane mum alın odanızın büyüklüğüne göre mum sayısını arttırabilir veya düşürebilirsiniz önemli olan odanızda loş ışık olmasıdır.çalışmaya başlamadan önce ılık suyla duş alın ama sabunlanın bu üzerinizdeki enerji miktarını eşitler eğer duş alamıyorsanıuz bile elinizi yüzünüzü sabunlu su ile yıkayın ama duş alırsanız daha iyiy olur daha sonra odanıza geçip mumları yakın tütsüyüde yakın üzerinizde rahat şeyler olmalı önce bir sandalyeye oturun ve ayaklarınız yere değmeli ama yüklenmeyin yere daha sonra odanızı loş ışıkta inceleyin yavaş yavaş tadını çakartın farklı ve huzurlu bir ortam olduğunu görün loş ışık böle bir etki yapacaktır 10 dakika kadar odanızı izledikten sonra normalde uyuduğunuz yatağınıza uzanın yalnız yatağınıza gideerken hareketleriniz yavaş olmalı çok yavaş hareket edin ve uzanın sonra loş ışıkta yatarkenki pozisyonunuz değişmicek şekilde yattınız yerden kafanız hareket etmeden gördünüz bir şekle odaklanın bir biblo olabilir duvardaki bi leke olabilir bir resim oolabilr yeterki hareketli bir şey olmasın saat gibi buarada saat demişken odanızda saat varsa durdurn kapatın saatin çıkardığı tiktak sesi kötü yönde etkiler çalışmayı.daha sonra seçtiğiniz şekle iyice odaklanın heryerini inceleyin gözünüzle tabi sanki gözünüzün önünden alınacak sonra size nasıl bir şekildi tarif et diyeceklermiş gibi iyice inceleyin en küçük ayrıntıyı dahi sonra gözünüzü kapatın 15-20 saniye kdar daha sonra burnunuzdan derin bi nefes alın 10 saniye kadar tutun ve ağzınızdan hızla verin 2-3 saniye sürsün verme işlemisonra gözlerinizi açın yine inceleyin ve sonra yine gözünüzü kapayıp nefes hareketini tekrarlayın bunu bir kered aha yapın yani toplamda 3kere sonra gözlerinizi yeniden kapadığınızda küçüklük anılarınızı yada mutlu oldugunuz anılarınızı düşünün hayalinizde canlandırın 10-20 dakika canlandırın hatta süre o kadar önemli değil ne zaman sıkılırsanız o zamana kadar canlandırın ve sonra bedeninizin ileri geri salladığını hızını sürekli artarak sallanmaya devam ettiğini düşün bu olurken kendinizi vücudunuzdan dışardan 1-2 metre yüksekte hayal edin.... ama bu olurken kesinlikle mantık devreye girmemeli bu nasıl oluyo bu olmaz olamz mantıklı değil gibi düşünceler aklınaza gelmesin ve inanın inacınız tam olsun 3-4 denemeden sonra astral seyahata çıkarsınız kimbilir belkide astral alemde karşılaşırız....

çalışmayı ilk denemenizden 1 hafat önce her sabah ve her akşam çalşmayı yapcanız günün tarihi bedenimi terk edicem ve astral seyahata çıkıcam diye bilirsiniz örnek 01.01.2009 da bedenimi terk edicem die kendinize 3-4 defa telkin verin ve ilk denemeniz yapın 2.denemenizi yapmadan önce yine telkin uygulayın kesinlikle eminim yazdığım çalışmayı harfiyen uygularsanız 3 veya 4. denemenizde astral aleme çıkacaksınız.... son bi tiyo çalışmada heyecanlamamaya çalışın heyacan mantık belirtisidir

eğer yeterince açık olmayan yada anlayamadığınız bir şey varsa sorun açıklayayım

saygılarımla....
hathor

Kadın

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedÇarş. Eyl. 10, 2008 10:36 pm

tesekkurler..anlasılmayan bişi yok şimdilik ellerinize sağlık zaman ayırıp yazdınız sagolun..verdıgınız teknıgı denemeye baslyacağım bu aksam..
devotee

Erkek

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedSalı Ocak 20, 2009 9:58 pm

merhaba

ben forumda yeniyim.astral seyahat denemeleri yapıyorum ama düzensiz bir şekilde yapıyorum.hep başarısız oluyorum. admin yukarıda bahsettiğin tekniği ben otohipnoz için kullanıyorum. daha sonra bu tekniği astral için kullanmaya başladım.bir yerden sonra vucudumda titremeler başlıyor. ama bu safhada kalıyorum. daha ileriye gidemedim hiç.belki de düzensiz uygulamamdan ve sabırsız olmamdan kaynaklanıyordur. bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedPerş. Şub. 19, 2009 4:51 am

tabi mki yardımcı olurum titremeler astral seyahata çok yakın olduığunuzu gösterir düzenli egzersiz tabiii ki daha iyidir ama bence sizin astral seyahata çıkmamanızın sebebi mantığınız mantık tam devre dışı kalmalı nie çıkamıorum yada nasıl bir şey ki acaba die son anda düşünmeyin vb şeklidede....
düzenli egzersizde buna yardımcı olur mantıktan kurtulmak kolay değildir
huseyin_law

huseyin_law

Erkek
Lakap : S7

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedC.tesi Şub. 21, 2009 4:19 pm

admin kardeş sen astral seahata çıkıyormusun gerçekten
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedPaz Şub. 22, 2009 12:35 am

ned3en yalan söleyeyim
devotee

Erkek

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedPaz Şub. 22, 2009 4:14 pm

fazla düşünüyorum gerçekten galiba.bir de titremeler başlayınca konsantrasyonum dağılıyor, yoğunlaşamıyorum.
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedPaz Şub. 22, 2009 9:13 pm

mantığı kes kontrol etmeye çalışma o anda kendini serbest bırak
Larien

Larien

Erkek
Lakap : .KirA.

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedPtsi Şub. 23, 2009 8:43 pm

bu astral seyahate çıkış olayında kısımlı çıkışlar olabiliyo mu?
Yani Ben Çıkmaya Çalıştığımda (tabi biraz zaman geçtikten sonra) bancaklarım sanki yokmuş gibi oluyo ruhum sanki ayaklarımdan kafama doğru bedenimden kopuyo ve bacaklarımı kaybettikten sonra kulağımda uğultu ve kollarda titreme(tabi çok hafif) oluyo ve ondansonra konsantrasyonum dağılıyo ve bidaha yapamıyorum o geldiğim noktadan sonra konsantrasyonumun bozulmaması için ve devam edebilmek için ne yapmalıyım?

Saygılarımla...
devotee

Erkek

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedSalı Şub. 24, 2009 1:11 am

bende de aynı şekilde oluyor.ayaklarımın kollarımın ayrılmaya hazır olduğunu hatta bir miktar salınım yaparmışcasına bedenimden ayrıldığını hissediyorum.ama olay göğsüme ve kafama gelince bu titremelerle birlikte konsantrasyonum bozuluyor ve başaramıyorum.
devotee

Erkek

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedSalı Şub. 24, 2009 1:15 am

bir de bu astral seyahat sırasında bizim gibi başka astral seyahate çıkmış kişilerle ya da başka canlılarla karşılaşmamız mümkün mü?
ve zaman kavramı astral de nasıl onu da merak ediyorum.yani sadece çıkış yaptığımız zamanda mı gezinebiliyoruz yok sa geçmişe ya da geleceğe gitmek mümkün mü?
Larien

Larien

Erkek

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedSalı Şub. 24, 2009 5:30 pm

Doğru Bunu Bende Bilmek istiyorum çünkü gece çıkıpda öğlen bedene dönersem okul için kctü olabilir
huseyin_law

huseyin_law

Erkek

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedSalı Şub. 24, 2009 11:07 pm

bende bu konuda bilgi verirseniz sevinirim Surprised
huseyin_law

huseyin_law

Erkek

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedSalı Şub. 24, 2009 11:40 pm

birgün yatağıma yatarken astrel seyahate çıkmaya çalışdım konsantire oldum ve denedim aniden 4-5 saniye sonra bacaklarıma tidreme vurdu korktum ditreme yavaş yavaş yukarı doğru çıkmaya başladı, başıma gelince korktum ve hemen doğruldum ayağa kaltım titreme 1-2 saniye sonra yavaşladı ve yok oldu.
huseyin_law

huseyin_law

Erkek

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedSalı Şub. 24, 2009 11:40 pm

bunu sizinle paylaşmak istedim
Larien

Larien

Erkek

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedÇarş. Şub. 25, 2009 7:05 pm

hüseyin bi gün birlikte yapsak bi şunu bence başarırız haa
huseyin_law

huseyin_law

Erkek

MesajKonu: Geri: astral seyahat bilgi   astral seyahat bilgi Icon_minipostedÇarş. Şub. 25, 2009 11:20 pm

başarırız tabi bugüne kadar ne başrmadıkki bunumu başaramicaz

astral seyahat bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» astral seyahat bilgi
» telapati bilgi
» levitasyon bilgi